Uransan 14 Şubat'ı sürprizle kutluyor

Uransan, yeni projesi Queen Park'ın tanıtımını "14 Şubat Sevgililer Günü"ne özel kokteyl ile yapacak. Etkinlikle iki çifte, 14 Şubat'ı Sezen Aksu konserinde kutlama şansı sunulacak

Uransan 14 Şubat'ı sürprizle kutluyor

Uransan, yeni projesi Queen Park'ın tanıtımını "14 Şubat Sevgililer Günü"ne özel kokteyl ile yapacak. Etkinlikle iki çifte, Sevgililer Günü'nü Sezen Aksu konserinde kutlama şansı sunulacak.

Uransan, yeni projesi Queen Park'ın tanıtımını "14 Şubat Sevgililer Günü"ne özel kokteyl ile yapmaya hazırlanıyor. Kokteylde yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı 2 çift ise Sevgililer Günü'nü Sezen Aksu'nun aşk kokan şarkılarıyla kutlayacak.
Ülke genelinde başarılı projelere imza atan ve Ankara'da da kendi ismiyle anılan bir semtte inşa ettikleri konut projeleriyle dikkati çeken Uran Holding'e bağlı Uransan, yeni projesi Queen Park'ın merakla beklenen lansmanını sürprizlerle dolu bir geceyle yapıyor.

Prestij, Elit ve Mirage Bahçe Konutları'nın ardından hayata geçirdikleri Royal Plus'la da Ankara'nın en çok tercih edilen konut projelerinden birini inşa eden Uransan, Urankent'teki beşinci projeleri Queen Park'la bölgeyi taçlandırmayı hedefliyor.
Uransan yetkilileri, henüz lansmana çıkmadan önemli ilgi elde eden Queen Park'ın gördüğü ilgi üzerine, Urankent sakinleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlamak ve yeni proje Queen Park'ı tanıtmak için 13 Şubat Cuma günü özel bir gece düzenleyecek.

Uransan 14 Şubat etkinliği
Uransan'ın Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, işini "aşk"la yapan bir firma olarak Sevgililer Günü'nü de aile gibi gördükleri Urankent sakinleriyle kutlamak istediklerini ifade ederek, "Bu çok özel günde yine aşkla hayata geçirdiğimiz Queen Park projemizin de lansmanını yapıyoruz. Urankent Satış Ofisi'nde düzenleyeceğimiz kokteyle aşkın rengi kırmızı hakim olacak. Katılan her çifti güllerle karşılayacağımız geceyi, canlı müzik grubunun aşk şarkılarıyla kutlayacağız" dedi.
Kokteylde yapılacak çekilişle 2 şanslı çift Sevgililer Günü'nü aşk denilince akla gelen ilk isim, Türk Pop Müziği'nin divası Sezen Aksu'nun ATO Congressium'da vereceği konserde kutlama olanağı bulacak.