Uransan “aşk”ı Queen Park’la kutladı

Uransan, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü lansman kokteyliyle kutladı.

Uransan “aşk”ı Queen Park’la kutladı

Uransan, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü lansman kokteyliyle kutladı. Havai fişek gösterileri ve gitar eşliğinde aşk şarkılarının çalındığı gecede, 2 şanslı çift de Sezen Aksu konser bileti kazandı. 

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle "aşk" konseptinin hakim olduğu lansmanlı kokteylde Mahmut Yıldırım ve Fahrettin Çiftçi ise Sezen Aksu konserine bilet kazandı. Ülke genelinde başarılı projelere imza atan Uran Holding'e bağlı Uransan, Ankara'daki beşinci projeleri Queen Park'ın merakla beklenen lansmanını düzenlediği kokteylle yaptı.

Queen Park Haziran'da teslim
Uransan'ın yeni projesi Queen Park'ta, 1+1'den 4+1'e uzanan konut seçeneği arasında konut almak isteyenler aradığını bulacak.

Hemen önünde 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın bulunduğu toplam 213 konuta sahip Queen Park'ta yazın üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk ve Fin hamamı, voleybol ve basketbol sahaları, süs havuzu ve kamelyalar yer alacak. Ayrıca güvenlik, her daireye asansör bağlantılı kapalı otopark, üç asansör, jeneratör ve ısı pay ölçerli ısınma da Queen Park sakinlerini bekliyor olacak. Queen Park projesi önümüzdeki yıl Haziran ayında teslim edilecek. 

Proje Bilgisi: Queen Park