Urla Casablanca Evleri!

Urla Casablanca Evleri Yunusoğlu İnşaat güvencesi ile İzmir Urla'da hayata geçiriliyor

Urla Casablanca Evleri!

Urla Casablanca Evleri Yunusoğlu İnşaat güvencesi ile İzmir Urla'da hayata geçiriliyor. Şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çeken projede farklı mimari seçenekleri yer alıyor. Urla Casablanca Evleri, villa ve apart dairelerden meydana geliyor. Deniz ve orman manzarasına sahip olan bir konumda yer alan projede her evin kendine ait müstakil girişi ve yeşil alanı bulunuyor. 

Farklı tiplerde konutlar 

5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Urla Casablanca Evleri toplam 25 konuttan meydana geliyor. Projede, 12 adet daire, 3 adet üçüz villa ve 2 adet ikiz villa bulunuyor. Urla Casablanca Evleri' nde 3+1 daireler 150 metrekare, 5+1 tipinde villalar ise 315 metrekare büyüklüğe sahip. İkiz villalar ise 4+1 olarak tasarlandı. 

Teslimler 2017 yılında yapılacak

Urla Casablanca Evleri projesinin sosyal olanakları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, deniz manzarası bulunuyor. Konutlarda ise ebeveyn banyosu ve teras alanlarına yer veriliyor. Yunusoğlu İnşaat imzası taşıyan Casablanca Evleri Urla'da teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor. 

Urla Casablanca Evleri nerede? 

Urla merkeze 2 dakika mesafede yer alan Urla Casablanca Evleri, pazar yerine 3 dakika, otoban çıkışına 5 dakika, Çeşme'ye 20 dakika, Urla Devlet Hastanesi'ne 2 dakika, havalimanına ise 40 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Yunusoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Urla Casablanca Evleri