Urla Yelken Villalari Izmir

Urla Yelken Villalari Izmir projesi Güçlü Yunusoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje İskele mevkiinde yer alıyor

Urla Yelken Villalari Izmir

Urla Yelken Villalari Izmir projesi Güçlü Yunusoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İskele mevkiinde yer alan Urla Yelken Villalari Izmir 7 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Urla Yelken Villalari Izmir 16 villadan meydana geliyor. Urla Yelken Villalari Izmir 2012 yılında tamamlandı. 4+1 dairelerden oluşan Urla Yelken Villalari Izmir büyüklükleri de 325 metrekare.

Urla Yelken Villalari Izmir özellikleri arasında 200 metrekarelik çok amaçlı havuzu, havuz cafesi, ortak yeşil alanları bulunuyor. Urla Yelken Villalari Izmir’de manzaralı teraslar da yer alıyor. Urla Yelken Villalari Izmir dairelerinde de  fırın, ankastre ürünleri, bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, davlumbaz, çöp öğütücüsü ve klimalı bulunuyor.

Urla Yelken Villalari Konak merkeze 25 dakika, havaalanına 35 dakikalık mesafede yer alıyor.

Urla Yelken Villalari hakkında Güçlü Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve mimar Güçlü Yunusoğlu, şu yorumlarda bulundu:

Nezih bir site atmosferinde, doğayla iç içe konforlu bir yaşam ortamı yarattık. Ben de ailemle birlikte 12 ay bu sitede yaşayacağım. Yılların deneyimiyle oluşturduğumuz bu özel evler, İzmirliler’in yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Urla Yelken Villalari iletişim bilgileri
Telefon: +90 232 234 62 62
Web: www.yunusoglu.com

 

 

Firma Bilgisi: Güçlü Yunusoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Urla Yelken Villaları Izmir