Urliçe Evleri!

İzmir Urla'da yükselen Urliçe Evleri'nden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor

Urliçe Evleri!

RTA Akay İnşaat tarafından İzmir Urla'da hayata geçirilen Urliçe Evleri'nde teslimlerin 2016 yılı Ağustos ayında yapılması planlanıyor. İsmini Kraliçe Urliçe'den alan ve klasik evlerin modern mimari izlerini taşıyan Urliçe Evleri, 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor. 10 adet müstakil ev ve dubleks villadan oluşan projede 10 adet villa bulunuyor. 

Urliçe Evleri Urla'da, villa büyüklükleri 240 metrekare olarak tasarlanıyor. Tamamı 4+1 tipinde villalardan oluşan projede villalar 500 metrekare arsa alanına sahip. Urla Toptepe mevkiinde bulunan Urliçe Evleri, Ediad İlköğretim okulu ve Urla merkeze yakın bir mesafede yer alıyor. Projede villalar anahtar teslim olarak teslim ediliyor. 

Urliçe Evleri İzmir sosyal donatıları arasında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve güvenlik yer alıyor. Sİtenin tam ortasında açık yüzme havuzu bulunuyor. Urliçe Evleri villa özellikleri içerisinde ise; ankastre ürünler, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. Ağustos 2016'da anahtar teslimlerinin başlaması planlanan Urliçe Evleri RTA Akay İnşaat imzası taşıyor. 

RTA Akay İnşaat imzası taşıyan Urliçe Evleri'nden villa satın almak isteyenlere firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede daire fiyatları 800 bin TL olarak belirlendi. Deniz manzarasına sahip villa özelliklerine sahip Urliçe Evleri'nde villalarda; şömine, ahşap mobilyalı banyo, özel bahçe ve teras alanı, özel otopark ve çatı odası bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Rta Akay Inşaat
Proje Bilgisi: Urliçe Evleri