Uşak Karahallı Toki Evleri başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda Uşak Karahallı Toki Evleri'nde 5 adet teslime hazır konut için başvurular başladı

Uşak Karahallı Toki Evleri başvuruları başladı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda Uşak Karahallı Toki Evleri'nde 5 adet teslime hazır konut için başvurular başladı. Konutlar, kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacaktır. Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek olan başvurular 21 Mart - 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

Konutların satış fiyatı ve şartları ilgili banka şubelerinde ve Toki'nin web sayfasında duyurulmaktadır. Toki Uşaklı Karahallı fiyatları 74 bin 464 TL ile 111 bin 861 TL arasında değişiklik gösteriyor. Konut alıcısı sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. 

Toki Uşak Karahallı Projesinde konut alıcıları B1 tipi konutları yüzde 12 peşinat 180 ay, yüzde 15 peşinat 240 ay vade ile peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. C tipi konutlar için ise alıcılar yüzde 15 peşinat 120 ay vade ile veya yüzde 20 peşinat 156 ay vade ile peşinatlarını banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. 

Altgelir tipi konutların devir işlemlerinde sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir. Projede konut büyüklükleri ve mahal listelerinden çelişki olduğu takdirde uygulama projesi ve sözleşmedeki bilgiler esas kabul edilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki