Uşak Merkez TOKİ Evleri başvuruları 1 Aralık’ta

Uşak Merkez TOKİ Evleri projesinde toplam 41 adet konut 1 Aralık 2014 tarihinde satışa çıkarılıyor.

Uşak Merkez TOKİ Evleri başvuruları 1 Aralık’ta

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) hayata geçirilen TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesi kapsamında 41 adet konutun başvuru dönemi 1 Aralık 2014'te başlıyor. 26 Aralık 2014'e kadar devam edecek başvurular, Halk Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan Uşak Merkez TOKİ Evleri için yüzde 10, 15 ve 25'lik peşinat ödemesi yapılacak. 96, 108 ve 120 ay vadelerle konut sahibi olunabilecek projede aylık taksitler ise 828 TL'den başlıyor.

Uşak Merkez TOKİ Evleri başvuru şartları şöyle;

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma şartı aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 01 – 26 Aralık 2014 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki