Uşak Merkez TOKİ Evleri fiyatları! Başvurular sürüyor!

Uşak Merkez TOKİ Evleri kapsamındaki 41 adet konutun başvuru süreci devam ediyor. Projede fiyatlar ise 132 bin TL’den başlıyor.

Uşak Merkez TOKİ Evleri fiyatları! Başvurular sürüyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Uşak'ta konumlandırılan TOKİ Uşak Merkez Tabakhane projesinde toplam 41 adet konut için başvuru dönemi 1 Aralık 2014 tarihinde başlatılmıştı. 26 Aralık 2014'e kadar devam edecek başvuruları, Halk Bankası'nın tüm şubeleri kabul edecek.

2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan 41 adet konut için fiyatlar da belli oldu. Buna göre, en düşük konut fiyatı 132 bin TL iken, en yüksek konut fiyatı 229 bin TL olarak belirlendi. Uşak Merkez TOKİ Evleri için bu fiyatların yüzde 10, 15 veya 25'lik kısmı peşinat olarak verilecek. 96, 108 ve 120 aylık vadeler yapılacak projede aylık taksitler ise 828 TL ile 1.807 TL arasında değişecek.

Başvuru şartları neler?
Projeden konut sahibi olmak niyetindeyseniz, başvuru şartlarına göz atmanızda fayda var. İşte TOKİ tarafından yayınlanan Uşak Merkez TOKİ Evleri projesine başvuru şartları:

"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma şartı aranacaktır.

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 01 – 26 Aralık 2014 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili "Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi"ni imzalayacaklardır."

Firma Bilgisi: Toki