Uygun fiyata lüks konut Kent İncek'te

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Kent İncek'te yatırımcıya ucuz fiyata, lüks konut sunduklarını söyledi.

Uygun fiyata lüks konut Kent İncek'te

BESA Grup tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen Kent İncek projesinde, uygun fiyata lüks konut seçeneği sunuluyor. BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Efe Bezci, Ankara'da arka arkaya hayata geçirilen konut projelerinin önemli bir kısmının çok yüksek fiyatlarla tüketici ile buluştuğunu hatırlatarak, yatırımcının uygun fiyata kaliteli proje arayışında olduğunu belirtti. 

Kent İncek'te yatırımcı kazanacak
Ankara'da nezih yaşamı tercih edenlerin en fazla ilgi gösterdiği yerleşim yerlerinden İncek'te hayata geçirilecek iki projeden biri olan Kent İncek'te kaliteli yaşamı herkes için ulaşılabilir fiyatlarla hazırlayacaklarını söyleyen Bezci:

"BESA Grup’un yaklaşık yarım asırdan bu yana vazgeçmediği kalite vizyonunu kooperatif sistemiyle Kent İncek projemizde Ankaralılarla buluşturmaya hazırlanıyoruz. İnşaatı ve satış-pazarlaması BESA Grup tarafından yapılacak Kent İncek, tüm gelir gruplarını istedikleri konforla tanıştıracak" dedi.

Kent İncek yatırımından herkes kazançlı çıkacak
Kent İncek'in toplam 604 konuttan oluşacağı bilgisini de veren Bezci, projenin ayrıca Mogan gölü manzarası ve geniş sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekeceğini söyledi. Bezci:

"Yatırımcı değerini asla kaybetmeyecek bir projede birikimini değerlendirme fırsatı bulurken; oturum amaçlı alan da yaşam standartlarını yükselten, prestijli konutla tanışacak." şeklinde konuştu. 

Firma Bilgisi: Besa Grup
Proje Bilgisi: Kent Incek