Uysal Apartmanı Kadıköy'de yükseliyor

Vien İnşaat imzası taşıyan Uysal Apartmanı İstanbul Kadıköy'de yükseliyor. Projede fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor

Uysal Apartmanı Kadıköy'de yükseliyor

Vien İnşaat imzası taşıyan Uysal Apartmanı İstanbul Kadıköy'de yükseliyor. Projede fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor. 20 adet dairenin yer aldığı proje 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Uysal Apartmanı satılık daire alanları 94 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiyor. 

Temmuz 2016'da teslim edilmesi planlanan Uysal Apartmanı projesi zemin+9 katlı tek bloktan meydana geliyor. Projede kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özellikler yer alıyor. Uysal Apartmanı dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler ve kombi bulunuyor. 

Uysal Apartmanı Kadıköy'de yükseliyor

İstanbul AnadoluYakası'nın en değerli semtlerinden Göztepe'de yükselen Uysal Apartmanı projesi butik bir site olarak inşa ediliyor. Birinci kalite ürünlerin kullanıldığı Vien İnşaat Uysal Apartmanı fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlayıp 1 milyon 600 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Uysal Apartmanı kiralık daire fiyatlarının 4 bin TL ile 9 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Uysal Apartmanı projesinde daire alanları şöyle; 2 oda 1 salon daireler 94 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 117 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Uysal Apartmanı Kadıköy'de yükseliyor

Daha önce Şaşkınbakkal, Ataşehir, Göztepe ve Şişli'de projelere imza atan Vien İnşaat, bu projeleri ile yatırımcısına yüzde 20 ile yüzde 50 arasında kazandırmayı hedefliyor. Vien İnşaat'ın Göztepe Uysal Apartmanı projesinde teslim tarihi olarak 2016 yılı Temmuz ayı veriliyor. 

 

Firma Bilgisi: Vien İnşaat
Proje Bilgisi: Uysal Apartmanı