Uzaltaş yeni projelere hazır

Son projesi Paladyum Beytepe ile büyük ilgi gören Uzaltaş A.Ş. Ankara'nın silüetini değiştirecek yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor

Uzaltaş yeni projelere hazır

26 Mayıs 2014/Emlakwebtv
İnşaat ve akaryakıt sektöründe 18. yılını dolduran Uzaltaş A.Ş. Yönetim Kurulu başkanı Ünal Pala, ilk çevreci konut projesi Paladyum Beytepe ile yalnızca Ankaralılardan değil, diğer illerdeki yatırımcılardan da büyük ilgi gördüklerini söyledi. Pala: "Uzun bir süredir faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yepyeni sürpriz projelere hazırlanıyoruz..." dedi.  

Başkent'in ilk çevresi konut kulesi olarak anılan Paladyum Beytepe'de bir yıl gibi kısa sürede satışların yüzde 90'ını tamamladıklarını belirten Pala, Ekim ayında teslim etmeyi öngördüğümüz konutlarla Ankara'nın en çok konuşulan konut projelerinden birisi olduklarını söyledi. 

Ankara Sky Tower projesi yolda
Pala, ayrıca Ankara'da büyük gelişim gösteren iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek bir iş merkezi projesi hazırlıklarının tamamlandığını belirtti. Uzaltaş AŞ ve Öztürk Group işbirliğinde kurulan OP Grup AŞ’nin hayata geçireceği yeni projenin her iki köklü firmanın tecrübesini yansıtacağının altını çizen Pala, “Ankara Sky Tower projesinin Paladyum Beytepe’nin iş merkezi kardeşi” olacağını söyledi. 

Proje Bilgisi: Yeni Proje