Vadi İstanbul Maslak Projesi!

Son zamanlarda İstanbul' un yeni yükselen trendi olan Maslak'ta Vadi İstanbul Projesi adından söz ettirmeye başladı

Vadi İstanbul Maslak Projesi!

Son zamanlarda İstanbul' un yeni yükselen trendi olan Maslak'ta Vadi İstanbul Projesi adından söz ettirmeye başlandı. Uzun süredir görüşmeleri devam eden Aydınlı Grup, Aytaş Grup ve Keleşoğlu İnşaat' tan Maslak Vadi İstanbul Rezidans projesinin sesi çıktı. Eski Evyap Fabrikası' nın alanına inşasına başlanan Vadi İstanbul Rezidans 3 etaptan oluşan bir proje.

 Vadi İstanbul Maslak projesinin özellikleri
3 bin dairelik bir kapsama alanı olacak olan rezidansların ilk etabında toplam 1.111 adet daire bulunacak. Projenin sosyal ve kültürel alanla gelişime açık olması ve ulaşım, alışveriş gibi konularda rahatlık sağlaması diğer avantajlarından. Vadi İstanbul Rezidans' larda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daireler yer alacak.

Vadi İstanbul Maslak projesinin fiyatları
Fiyatlarda en düşük olanı 420 bin TL en yüksek olanı ise 1 milyon 882 bin TL olması planlanıyor.

Konutların satışını meraklı gözlerle takip edenler ise 1. etap dairelerini Kasım 2014 tarihinde almak için gün sayıyordu. 2. etap ise müşterilere Mayıs 2015' te satılabilecek. Satışı konusunda taksite başvuracak olanları ise yine kolaylıklar bekliyor. 60 ay taksitle satın alınacak olan daireler 0.79 faiz oranı ile 120 ay taksitle satın alacak olanların ise 0,82 faiz oranını kullanması mümkün. İnşaatı devam eden projenin şimdiden talipleri sıraya geçmiş durumda. Maslak Vadi Rezidans' larda ev sahibi olmak isteyenler ellerini çabuk tutabilir.

Proje Bilgisi: Vadi Istanbul