Vadi Park Konakları Beylikdüzü Projesi!

Albaylar Yapı İnşaat imzasıyla İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Vadi Park Konakları Beylikdüzü fiyatları 650 bin liradan başlıyor

Vadi Park Konakları Beylikdüzü Projesi!

Albaylar Yapı İnşaat imzasıyla İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen  Vadi Park Konakları Beylikdüzü fiyatları 650 bin liradan başlıyor. 

6 bin metrekarelik alanda yükselen Vadi Park Konakları 72 adet daireden meydana geliyor. 3+1 ve 5+2 konut tiplerinin yer aldığı Vadi Park Konakları Beylikdüzü satılık daire büyüklükleri 162 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 

Dairelerin hemen teslim durumunda olduğu proje 7 bloktan meydana geliyor. Bloklarda her katta 2 daire yer alıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor.

Vadi Park Konakları fiyatları 650 bin lira ile 850 bin lira arasında değişiyor. Vadi Park Konakları Beylikdüzü projesinden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden olan Beykent'te yükselen Vadi Park Konakları, Kale Kent projesinde komşu konumda yer alıyor. Projede ağırlıklı olarak 3+1 daireler bulunurken blokların üst katlarında 5+2 dubleks dairelere yer veriliyor. 

Projede yaşam başladı. Çocuklu aileler tarafından tercih edilen Vadi Park Konakları Beykent kiralık daireleri ise 1.700 liradan kiraya veriliyor. Dubleks dairelerin kiralık fiyatları ise 3 bin lira. 

Vadi Park Konakları adres bilgisi : Adnan Kahveci Mahallesi Uludağ Caddesi. No: 18 34520 Beylikdüzü - İstanbul 

Vadi Park Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 855 23 73
Web adresi : vadiparkkonaklari.com

Firma Bilgisi: Albaylar Yapı İnşaat
Proje Bilgisi: Vadi Park Konakları