Vadi Şehir kampanyaları

Vadi Şehir projesinde yatırımcıya yarısı peşin, faizsiz 60 ay vadeli avantajlı ödeme planları da sunuluyor

Vadi Şehir kampanyaları

Vadi Şehir kampanyalarına geçmeden önce proje özelliklerini inceleyelim. Irmak Group, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında Avrupa Yakası'nın Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Vadi Şehir 31 Mart’ta satışlarına başladı.

Vadi Şehir’de toplam 650 adet daire ile 60 adet ticari birim bulunuyor.  50 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Vadi Şehir Evleri, 550 milyon TL'lik yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Yüzde 75'lik kısmı peyzaj alanına ayrılan proje, Özgüven Mimarlık'ın imzası taşıyor.

Yüzde 60'lık kısmı 3+1 dairelerden oluşan Vadi Şehir Evleri'nde 2+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine de yer veriliyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 127 metrekare ila 216 metrekare arasında değişiyor.

Vadi Şehir proje özellikleri
Vadi Şehir Evleri'nin sosyal donatıları arasında; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna, otopark alanı ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Vadi Şehir kampanyaları
Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir’de ‘‘Sıfır’’ faizle, 60 ay vadeli Bahar Kampanyası başladı. Vadişehir projesinde yatırımcıya yarısı peşin, faizsiz 60 ay vadeli avantajlı ödeme planları da sunuluyor.

Vadi Şehir teslim tarihi
Vadişehir’ de teslimler 2017 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Vadi Şehir nerede?
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.