Vadi Yaka Başakşehir harita

stanbul Avrupa Yakasında 18 bin metrekare alan üzerinde Fuzul Yapı tarafından inşa edilen Vadi Yaka Başakşehir’de yükseliyor

Vadi Yaka Başakşehir harita

Vadi Yaka Başakşehir harita detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Vadi Yaka Başakşehir haritasına bakmadan önce proje özelliklerini inceleyelim. Fuzul Yapı tarafından hayata geçirilen Vadi Yaka Başakşehir’de yer alıyor. Vadi Yaka Başakşehir Evleri 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Vadi Yaka Başakşehir konut sahiplerine Türk hamamı, sauna, 2 adet yüzme havuz, kafe, özel peyzaj alanı ile beraber spor alanları gibi imkanlar sunuyor.

18 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Vadi Yaka Başakşehir 361 adet konut ve 56 adet ticari birimden meydana geliyor. Vadi Yaka Başakşehir yatırım bedeli olarak 300 milyon TL veriliyor.  Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal proje ile ilgili olarak "Vadiyaka Başakşehir; lokasyonu, mimarisi, ulaşım kolaylığı, konutlarda sunduğu konfor ve lüks gibi pek çok özelliği ile öne çıkıyor.  Bugün itibariyle konutlarımızın kısa sürede satılacağını öngörüyoruz.  Vadiyaka’nın 300 milyon TL yatırım değeriyle Başakşehir’in yükselen yeni markası olacağına inanıyoruz" dedi. 

Vadi Yaka Başakşehir fiyatları
Vadi Yaka Başakşehir fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre projede daireler 4 bin 250 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Vadi Yaka Başakşehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında 18 bin metrekare alan üzerinde Fuzul Yapı tarafından inşa edilen Vadi Yaka Başakşehir’de yükseliyor. Vadi Yaka Başakşehir, Şehir Hastanesi'ne 1, Başakşehir Metro İstasyonu'a 2 ve Olimpa AVMye ise 3 dakikalık mesafede bulunuyor. 

Vadi Yaka Başakşehir adres bilgileri: Başakşehir Mah. Mimar Kemalettin Bulvarı Başakşehir/İstanbul

Vadi Yaka Başakşehir iletişim bilgileri
0 212 488 48 04

Vadi Yaka Başakşehir Harita

Vadi Yaka Başakşehir harita

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadi Yaka Başakşehir