Vadi Yaka Başakşehir Teslimleri Haziran 2017!

Fuzul Grup'un İstanbul'un en gözde bölgesi Başakşehir'de hayata geçirdiği Vadi Yaka Başakşehir teslimleri Haziran 2017'de yapılacak

Vadi Yaka Başakşehir Teslimleri Haziran 2017!

Fuzul Grup'un İstanbul'un en gözde bölgesi Başakşehir'de hayata geçirdiği Vadi Yaka Başakşehir teslimleri Haziran 2017'de yapılacak. 17 bin 609 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 361 adet daireden meydana geliyor. 

Vadi Yaka Başakşehir projesinin daire sahiplerine sunduğu imkanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru gibi imkanlar bulunuyor. 

 

Vadi Yaka Başakşehir Teslimleri Haziran 2017!

5 bloktan meydana gelen projede dairelerin yanı sıra 56 adet ticari ünite bulunuyor. Projenin daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Vadi Yaka Başakşehir dairelerinde aynı zamanda ebeveyn giyinme odası, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve balkon bulunuyor. 

Vadi Yaka Başakşehir fiyatlarının ise 463 bin 675 lira ile 1 milyon 17 bin 86 lira arasında değişmesi bekleniyor. Banka kredisinin de kullanılabildiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Vadi Yaka Başakşehir Teslimleri Haziran 2017!

Başakşehir'de yükselen Vadi Yaka, Vadinin hemen yanında konumlanıyor. Proje bir süredir yapımı devam eden botanik bahçe manzarasına hakim. Vadi Yaka projesinden Başakşehir metro istasyonu 2 dakika uzaklıkta kalıyor. 300 milyon yatırım değerine sahip olan Vadi Yaka teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Vadi Yaka Başakşehir iletişim bilgileri
Adres : Başakşehir Mahallesi, Mimar Kemalettin Bulvarı, Başakşehir - İstanbul
Telefon numarası : 0212 488 48 04
Web adresi : www.vadiyaka.com
E-posta adresi : info@fuzul.com.tr

Firma Bilgisi: Fuzul Grup
Proje Bilgisi: Vadi Yaka Başakşehir