Vadikent Projesi Fiyatları

Keçiören Ankara Vadi Kent’in yaşam tarzı çok hoşunuza gidecek

Vadikent Projesi Fiyatları

Keçiören Ankara Vadikent'in yaşam tarzı çok hoşunuza gidecek. Konutumuzun ve yaşam kalitemizin yaşamımızdaki önemi tartışılmazdır. Ailemiz ve tüm sevdiklerimizle huzurlu mutlu güven içinde ve daha özel bir yaşam kalitesinde yaşamayı isteriz elbet. İşte Ankara Keçiören'de Kom Yapı'dan çok özel ve güzel bir proje yükselmekte. Şehrin merkezinden uzak kalmadan yalnızca özel bir yaşam formu için muhteşem bir proje Vadikent evleri.

Ankara Keçiören Vadikent Projesi Konut Fiyatları
3+1 ve 4+1 konut tiplerine sahip 570 konut sayılı daire tipi yapılar 135-165 m2 arası değişmektedir. Aralık 2015 teslimatı şeklinde öngörülen projede en düşük tahmin edilen kira geliri 1000 ila 1200 TL olmaktadır, konut fiyatları ise 180 ila 318 bin aralığında değişmektedir. Yükseltepe bölgesinde 4 blok olarak yükselen Vadikent kaliteli bir yaşam için beklenen her şeyi bir arada tasarlamış gözüküyor. Sosyal aktiviteleriniz için ve size günün yorgunluğunu unutturacak basketbol sahası, fitness merkezi, kafe, restoran, sauna, süs havuzu, yürüyüş parkuru, şelale ayrıntıları beğeni toplarken konut özellikleri de haklı tercih sebebi oluşturmaktadır. Örneğin konutlar içerisinde ebeveyn banyosu, hizmetli odası, depo, merkezi ısıtma, kiler, ebeveyn giyinme odası bulunmakta. Ayrıca yapı denetimi zemin etüdü yapılmış deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olması da güvenle tercih sebebiniz olacaktır. Bina özellikleri arasında asansör, hidrofor, jeneratör, su deposu, yangın merdiveni, yük asansörü de önemli ayrıntılar arasındadır.

Ankara Keçiören Vadikent projesi doğayla şehir merkezinde fakat iç içe bir yaşam alanı sunmak adına her alanda yeşil bölümlere yer vermiş aynı zamanda site içerisindeki çok amaçlı spor kompleksleri ile de sporla yaşam alanınızı bütünlemiştir. Yeni bir hayat için Keçiören Ankara Vadikent evlerini seçin.

 

Proje Bilgisi: Vadikent