Vadikoru dairelerinde 0 vade fırsatı

Invest İnşaat Vadikoru projesinde yer alan sınırlı sayıda daire için 24 ay ve 36 aya 0 vadeli satışların başladığını duyurdu

Vadikoru dairelerinde 0 vade fırsatı

Inverst İnşaat, Vadikoru projesinde sınırlı sayıda daire için geçerli olacak özel bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya ile birlikte yüzde 20, yüzde 40 ve yüzde 50 peşinat ödeyen yatırımcıya  18, 24 ve 36 aylık vadelerine 0 faiz uygulanacak. Projede daire fiyatları ise 749 bin TL'den başlıyor. 

Invest İnşaat'tan 0 vadeli satışlar

Invest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadikoru projesinde sınırlı sayıda daire için geçerli olacak özel bir kampanya başladı. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma proje Vadikoru'da yer alan dairelerden satın almak isteyen yatırımcıya özel olarak hazırlanan kampanyada farklı seçenekler yer alacak. Buna göre yüzde 25 peşinata 18 ay vade, yüzde peşinata 24 ay vade ve yüzde 50 peşinata ise 36 ay vade farksız ödeme alternatifleri oluşturuldu. Toplamda 242 dairenin yer aldığı Vadikoru projesinde fiyatlar 749 bin TL'den başlıyor. Daire tiplerinin 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneğinde geliştirildiği projede dairelerin büyüklükleri ise 69 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Vadistanbul daire tipleri

Vadistanbul bünyesinde yer alan 1+1 tipi dairelerin genişlikleri 67 ile 85 metrekare arasında değişirken 2+1 tipi konutlar ise 105 metrekareden başlıyor ve 159 metrekareye kadar büyüyebiliyor. 3+1 tipi konutlarda ise büyüklükler 177 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

 

Vadikor dairelerinde 0 vade fırsatı

 

Vadikoru projesi nerede?

İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden biri olarak öne çıkan Maslak'a komşu Ayazağa'da hayata geçirilen ve Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu'nun yanı başında konumlanan Vadikoru, Havaray ve Vadistanbul AVM'ye de yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje Maslak'a 3, İstinye Sahili'ne 5, Göktürk'e ise 7 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor. Belgrad Ormanı ile çevirili lokasyonu ve 6 bin 500 metrekarelik peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Vadikoru'da, şehir ve doğa yaşamı bir arada sunuluyor. Proje bünyesinde yer alan sosyal donatı alanları içerisinde ise projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Invest Inşaat
Proje Bilgisi: vadikoru