Vadikoru'da satışlar başladı

Invest İnşaat tarafından Ayazağa'da hayata geçirilen Vadikoru'da satışlar başladı. 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari üniteden oluşan projede konut satış fiyatları 8 bin TL/metrekareden başlayacak.

Vadikoru'da satışlar başladı

Invest İnşaat Ayazağa'da hayata geçireceği yeni projesi Vadikoru'yu kamuoyuna tanıttı. Toplamda 242 konut ve 84 ofis biriminin yanı sıra 12 ticari üniteden oluşan projede satış fiyatları konutlarda 8 bin TL/metrekare, ofislerde ise 3 bin dolar/metrekare seviyesinden başlayacak. 

Ayazağa'ya 200 milyon TL'lik yatırım

Ayazağa'nın kısa sürede farklı bir konuma ve güzelliğe ulaştığını söyleyen Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Vadikoru Projesinin sanayi dönüşümü olarak geliştirildiğini söyledi. 200 milyon TL'lik yatırımla inşa edilecek Vadikoru'nun Levent-Maslak-Nişantaşı gibi İStanbul'un merkezi noktalarının alternatif lokasyonu üzerinde bulunduğunu da dile getiren Uçar: "Ayazağa'nın potansiyeline ve geleceğine inanıyoruz. Bu nedenle sektördeki en önemli yatırımlarımızı Ayazağa ve çevresinde kurduk. Yaklaşık 10 sene daha bu bölgede faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Vadistanbul, bölgedeki ilk yatırımımız ..." ifadelerini kullandı. 

Vadikoru projesi 8 bin TL/metrekareden başlayan fiyatlarla

Invest İnşaat imzasıyla Ayazağa'da hayata geçirilen Vadikoru, konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Maslak, Levent ve Nişantaşı gibi merkezi noktalara alternatif olarak gelişen Ayazağa'da konumlanan proje, tasarım ve mimarisiyle de dikkat çekiyor. Projede 242 adet konut, 12 ticari ünite ve 84 ofis yer  alıyor. Satış fiyatları ise konutlarda 8 bin TL/metrekare, ofislerde ise 3 bin dolar / metrekare seviyesinden başlıyor. 3 tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan proje 20 bin metrekarelik bir arsa üzerinde hayata geçirilecek. Projenin tasarımı ise İki Design'un kurucusu Murat Kader tarafından gerçekleştirildi. Projedeki 242 konut 3 blok üzerinde uygulanacak

Vadikoru Projesi nerede

İstanbul'un iş merkezi Maslak'ın komşusu Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen Vadikoru, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu'na oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Proje Invest İnşaat'ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM'ye 300 metrelik uzaklıkta bulunuyor. Vadikoru ayrıca İstinye sahiline 5, Göktürk'e ise 8 kilometrelik mesafede yer alırken, Maslak'a ise 3 kilometrelik yolculuk sonrasında ulaşım mümkün oluyor. 

Firma Bilgisi: Invest Inşaat
Proje Bilgisi: vadikoru