Vadikule Kartal nerede?

Vadikule Kartal projesi artal Adliye Sarayı'na ve karayoluna 5 dakika, sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 5 dakika mesafede bulunuyor

Vadikule Kartal nerede?

Vadikule Kartal nerede? sorusuna cevap vermeden önce proje detaylarına bakalım. Toplam 98 adet dairenin bulunduğu Vadikule Kartal 4 bin 223 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Vadikule Kartal satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiyor. Vadikule Kartal hemen teslim edilmekte olup, Estanbul Yapı - Kelkit Vadisi Petrol tarafından inşa ediliyor.

Vadikule Kartal 18 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olup, 3 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Vadikule Kartal'da açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, masa tenisi, sauna, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, fitness merkezi, voleybol sahası ve sosyal tesis bulunuyor.

Vadikule Kartal fiyatları ise 300 bin TL'den başlangıç göstermekte olup, banka kredisi ile konut satın alınabiliyor. Ayrıca Vadikule Kartal ödeme planı kapsamında firma bünyesinde de  taksitlendirme yapılabiliyor.

Vadikule Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Vadikule Kartal'da yükseliyor. Vadikule Kartal projesi artal Adliye Sarayı'na ve karayoluna 5 dakika, sahil yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 5 dakika mesafede bulunuyor.

Vadikule Kartal adres bilgileri: Atalar Mh. Çanakkale Caddesi No:58 Kartal - İSTANBUL

Vadikule Kartal telefon numarası
0 216 387 54 54

"Vadikule Kartal nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Vadikule Kartal nerede?

Vadikule Kartal nerede?

Vadikule Kartal nerede?

Vadikule Kartal nerede?

Firma Bilgisi: Estanbul Yapı - Kelkit Vadisi Petrol
Proje Bilgisi: Vadikule Kartal