Vadipark Seyrantepe yakında satışta!

Henüz projelendirme aşamasında olan Vadipark Seyrantepe'nin önümüzdeki Mart-Nisan ayı gibi satışa sunulması planlanıyor

Vadipark Seyrantepe yakında satışta!

Artaş İnşaat ve Aydınlı Grubu'nun bir araya gelerek hayat vereceği Vadipark Seyrantepe, henüz projelendirme aşamasında olan yeni bir yaşam alanı. Satış ofisi henüz kurulmamış olan bu projenin detayları da önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. 

İstanbul Avrupa Yakası'nın Kağıthane ilçesine bağlı Seyrantepe bölgesinde yükselecek olan Vadipark Seyrantepe'nin 2016 yılı Mart-Nisan ayı gibi satışa çıkması bekleniyor. 4 blok halinde inşa edilecek olan projede yaklaşık 400 adet daireye ve ticari birime yer verilmesi planlanıyor. 

2017 yılının son çeyreğinde teslimlerinin yapılması hedeflenen Vadipark Seyrantepe ile ilgili Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ;  

“Kağıthane bölgesinin geleceğine inancım tam. Bu bölgenin yenilenmesi ve gelişiminde de pay sahibi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Ortak bir girişimle inşasına devam ettiğimiz Vadistanbul ile bölgeye ciddi anlamda bir yatırım yapıyoruz. Aydınlı Grup ile de bölgedeki ikinci projemiz için bir ortaklık kurduk ve Vadipark’ı hayata geçiriyoruz. Bu projemizi de uzun zamandır bekleyen müşterilerimiz vardı. Çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık ve çok bir tarihte de projemizi tüm detaylarıyla lanse edeceğiz. Bu araziye üst ölçek plan karar ve prensipleri ile uyumlu olarak, yalın ve insan odaklı bir tasarım anlayışı ile yaklaştık. Şehrin yoğunluğu ve nüfus baskısından arınmış bir lokasyonda yer alacak olan projemiz sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sunacak. Alanın dönüştürülmesi aşamasında da, Vadi formu ile uyumlu, doğa ile bütünleşik bir proje geliştirmeyi amaçladık." dedi. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat
Proje Bilgisi: Vadipark Seyrantepe