Vadişehir Başakşehir Projesi Fiyatları 496 Bin TL'den!

İstanbul Başakşehir'de yükselen Vadişehir Başakşehir projesi fiyatları 496 bin TL'den başlıyor

Vadişehir Başakşehir Projesi Fiyatları 496 Bin TL'den!

İstanbul Başakşehir'de yükselen Vadişehir Başakşehir projesi fiyatları 496 bin TL'den başlıyor. 

50 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Vadişehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 650 adet dairenin yer aldığı Vadişehir Başakşehir satılık daire büyüklükleri 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. 

Irman Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes ortaklığı ile hayata geçirilen Vadişehir Başakşehir teslimlerinin Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. Projede konutların yanı sıra 60 adet ticari ünite de bulunuyor. 

Çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark ve güvenlik gibi sosyal imkanların yer aldığı projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Vadişehir Başakşehir fiyatları ise 496 bin lira ile 1 milyon 110 bin lira arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 5 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Vadişehir Başakşehir'de en düşük metrekare fiyatı ise 3 bin 800 lira olarak veriliyor. 

Özgüven Mimarlık imzası taşıyan proje modern çizgileri ile dikkat çekiyor. İstanbul'un yatırım için değerlenen ve hızla gelişen bölgesi Başakşehir'de yükselen Vadişehir projesi Tem Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım aksında yer alıyor.

Proje Başak Konutları Metro istasyonu'na yürüme mesafesinde konumlanıyor. Aynı zamanda Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumu Vadişehir'den 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Vadişehir Başakşehir örnek dairesi ise hazır durumda. 

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı Ve Intes Yapı
Proje Bilgisi: Vadişehir