Vadişehir Bayram Kampanyası

Vadişehir'de 48 ay vadeli ve peşin alımlarda yüzde 10 indirimli satışlar bayram süresince devam edecek

Vadişehir Bayram Kampanyası

Vadişehir Kurban Bayramı özel ödeme seçeneklerini açıkladı. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın projesi olan Vadişehir Başakşehir'de yer alıyor. 

550 milyon TL’lik yatırım ile yükselen Vadişehir Projesi, toplam değeri 100 milyar doları bulan;  3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray’ın da bulunduğu mega yatırımların çevrelediği bir merkezde konumlandırılıyor.

50 bin metrekare alan üzerinde 650 konut, 60 ticari birimden meydana gelen Vadişehir'in yüzde 75'i de yeşil alana ayrılıyor. 380 bin metrekarelik şehir parkının yanında yer alan Vadişehir 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlardan da meydana geliyor. Vadişehir satılık dairelerin büyüklükleri de 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Vadişehir özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Vadişehir Bayram Kampanyası
Vadişehir’de ‘‘Vade farksız’’ 48 ay vadeli, peşin alımlarla yüzde 10 avantajlı Bayram Kampanyası başladı. Alternatifli ödeme planlarının yer aldığı Vadişehir projesinde yatırımcıya vade farksız 48 ay vadeli avantajlı ödeme planları da sunulurken, peşin alımlarda da yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Vadişehir nerede?
2017 yılında teslim edilmesi planlanan Vadişehir TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve muhtemel Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında bulunan proje; Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı Ve Intes Yapı
Proje Bilgisi: Vadişehir