Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesi 23 Eylül'de

İstanbul Başakşehir Vadişehir projesinde yer alan cadde dükkanları 23 Eylül'de ihale ile satışa sunuluyor.

Vadişehir Cadde Dükkanları ihalesi 23 Eylül'de

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir projesinin cadde dükkanları ihaleyle satışa çıkarılıyor. 23 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek ihalede 48 ay vade farksız ödeme kolaylığı sağlanacak ve peşin alımlarda da özel indirimler uygulanacak.

Vadişehir Cadde Dükkanları satışa çıkıyor

İstanbul Başakşehir'de merkezi konumuyla dikkat çeken Vadişehir Projesi'ndeki cadde dükkanları hafta içinde gerçekleştirilecek ihaleyle satışa sunulacak. Irmak Group Çolakoğlu Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen ve 550 milyon TL'lik yatırım bedeliyle dikkat çeken Vadişehir'de konut satışları sürerken, dükkan satışları da 23 Eylül'deki ihale ile gerçekleştirilecek. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde  dizayn edilen cadde dükkanları ihalesineyatırımcıların yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor. 

Metro İstasyonunun yanı başında

İhaleyle satışa çıkarılacak Vadişehir Cadde dükkanları metro istasyonunun yanı başında yer alıyyor. 380 bin metrekarelik kent parkına da komşu olan cadde dükkanları yüksek getiri ve iş potansiyeliyle dikkat çekiyor. Mimarisi, manzarası ve konforuyla dikkat çeken cadde dükkanları 150 ila 330 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip ... Sınırlı sayıda üretilen ve hemen teslim tapu imkanlarıyla satışa çıkarılan dükkanlarda 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçenekleri sunulacak. Bu ödeme imkanlarına karşın peşin alımlarda da yüzde 22 indirim kolaylığı sağlanacak. 

Mega yatırımlara komşu

Farklı altenatiflerde ticari faaliyetlere uygun olarak dizayn edilen dükkanlar mega ölçekli devlet yatırımlarına da yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Çevreyolu ve bağlantı yollarına, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmara ve 3. Havalimanı gibi dev projelere de komşu bir lokasyonda yer alıyor. Vadişehir, 100 milyar dolarlık mega projeler tarafından çevreleen bir alanın merkezinde yer alıyor. Diğer taraftan 5 bin yataklı şehir hastanesi ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Vadişehir, yanı başındaki 1.5 milyon metrekarelik kent parkıyla da dikkat çekiyor. 

Vadişehir projesi konutları

2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler ve 4+1 tipinde konaklardan oluşan Vadişehir projesinde, bu dairelerin genişlikleri 127 metrekare ile 216 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Yzüde 75'lik bölümün yeşil alanlardan oluştuğu projede yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar. Projenin mimarisinin altında ise Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunuyor. 

Firma Bilgisi: çolakoğlu
Proje Bilgisi: Vadişehir