Vadişehir nerede?

50 bin metrekare alan üzerinde 650 adet daireden meydana gelen Vadişehir nerede? işte yanıtı

Vadişehir nerede?

50 bin metrekare alan üzerinde 650 adet daireden meydana gelen Vadişehir nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes tarafından hayata geçirilen proje 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Vadişehir satılık büyüklükleri ise 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. 

Vadişehir sosyal donatıları 
- Çocuk oyun alanları
- Fitness merkezi 
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna

Vadişehir nerede?

Vadişehir fiyatlarının ise 490 bin lira ile 1 milyon 77 bin lira arasında değişmesi planlanıyor. Vadişehir projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Projede firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız vade imkanı yer alıyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinde öğrenebilirsiniz. Vadişehir nerede sorusunun yanıtı ise şöyle; 

Vadişehir nerede?
İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir, metro, şehir parkı, şehir hastanesi ve kamu alanlarına yakın bir konumda yer alıyor. 550 milyon liralık yatırım ile inşa edilen proje TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı'nın bulunduğu ulaşım ağında kalıyor. Proje aynı zamanda Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumu'na yakın mesafede konumlanıyor. 

Vadişehir nerede?

Vadişehir adres bilgisi : Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir - İstanbul

Vadişehir iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 80 66
Web adresi : www.vadisehir.com.tr
E-posta adresi : info@vadisehir.com.tr

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, - Bordo Yap, Dalkılıç Yapı - Intes
Proje Bilgisi: Vadişehir