Vadişehir projesinde büyük fırsat

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı ve Bordo Yapı ortak projesi olarak hayata geçirilen Vadeşiher'de 36 aya vade farksız 60 aya ise yüzde 0.50 kâr oranıyla taksitlendirme şansı sunuluyor.

Vadişehir projesinde büyük fırsat

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı ve Bordo Yapı ortaklığıyla Başakşehir’de inşasına devam edilen Vadişehir’de, proje bünyesinde 36 aya vade farksız, 60 aya ise %0,50 kar oranıyla taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Vadişehir'de 644 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar sürüyor
 İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projede daireler 644 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Mega projelere komşu
50 bin metrekarelik alan üzerinde  550 milyon TL’lik yatırım ile yükselen Vadişehir, toplam değeri 100 milyar doları bulan 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray’ın da bulunduğu dev kamu yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor.

Vadişehir projesinde büyük fırsat

Bölge olarak Metro, Şehir Hastanesi, okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandırıyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının %60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor.

Aile öncelikli bir proje olarak geliştirilen Vadişehir’de geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Başakşehir’in en büyük projelerinden Vadişehir’de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Firma Bilgisi: Irmak Group
Proje Bilgisi: Vadişehir