Vadişehir teslimleri ne zaman?

Vadişehir teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz

Vadişehir teslimleri ne zaman?

Vadişehir teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtına geçmeden önce proje özelliklerini verelim. 50 bin metrekare alan üzerinde yükselen Vadişehir Irman Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı - İntes tarafından hayata geçiriliyor. 650 adet daireden oluşan Vadişehir satılık daire büyüklükleri ise 127 ila 216 metrekare arasında değişiyor. 

Vadişehir projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu imkanlar içerisinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Vadişehir Başakşehir fiyat bilgileri ve Vadişehir ödeme planı ile ilgili detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Projede yüzde 50 peşinat ile anlaşmalı bankalardan 60 ay vade farksız kredi kullanılabiliyor. 

Vadişehir teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtı ise şöyle; Vadişehir teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. Projede toplam 650 adet konut ve 60 adet ticari ünite bulunuyor. 

Vadişehir nerede? Vadişehir; TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un bulunduğu ulaşım ağında yer alıyor. Vadişehir projesi 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alıyor. 

Vadişehir iletişim bilgileri
Vadişehir adres : Ziya Gökalp Mahallesi 411. Sokak Başakşehir - İstanbul
Vadişehir telefon : 0212 415 41 41
Vadişehir web : www.vadisehir.com.tr

Proje Bilgisi: Vadişehir