Vadişehir'de son daireler sahibini bekliyor

Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir'de kalan son daireler sahiplerini bekliyor. Projede dairelerin metrekaresi 4.200 TL'den başlıyor

Vadişehir'de son daireler sahibini bekliyor

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir'de, son az ve çok kaklı daireler de sahiplerini bekliyor. 550 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçirilen projede fiyatlar, metrekare başında 4.200 TL'den başlıyor. 

Başakşehir Vadişehir projesi
Vadişehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. 5.000 yataklı Şehir hastanesi, metro istasyonu ve 1.5 milyon metrekarelik şehir parkının yanı başında yükselen Vadişehir'de yer alan dairelerin genişlikleri ise 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Vadişehir'de son daireler sahibini bekliyor

Vadişehir'de ödeme kolaylıkları sürüyor
Proje ünyesinde uygun fiyat politikası ise halen devam ediyor. Kalite ve konfora önem veren ailelere yönelik olarak hazırlanan Vadişehir'de, yatırımcıya peşin alımlarda yüzde 11 düzeyinde indirim uygulanıyor. Diğer taraftan firma tarafından yüzde 30 peşinatlı alımlarda da 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Diğer taraftan anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun kredi imkanının yanı sıra kişiye özel ödeme planları da hazırlanıyor.

Mega projelerin yanı başında
Toplam yatırım değeri 100 milyar doları bulan mega projelere komşu lokasyonda hayata geçirilen Vadişehir'in yüzde 75'i yeşil alanlardan oluşuyor. Proje bünyesindeki tüm peyzaj alanlarının aydınlatması güneş enerjisi ile yapılacak. Vadişehir sakinlerine yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, fitness salonu ve Türk hamamı gibi hizmetler de verilecek. Vadişehir’ de teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde başlaması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı Ve Intes Yapı
Proje Bilgisi: Vadişehir