Vadişehir'den 3 ayda yüzde 42'lik prim

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, projenin, lansman sonrası üç aylık dönemde yatırımcısına yüzde 42'lik bir getiri sağladığını açıkladı

Vadişehir'den 3 ayda yüzde 42'lik prim

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortak girişimi olarak Başakşehir'de hayata geçirilen Vadişehir Projesi, kısa zamanda yüksek getiri oranıyla dikkat çekiyor. Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, lansman sonrasındaki üç aylık dönem içerisinde yatırımcıdan büyük ilgi gören projenin yüzde 42 oranında prim getirdiğini açıkladı. 

Teslime kadar yüzde 100'lük prim beklentisi
Satışların beklentilerin üzerinde devam ettiğini belirten Akgül, lansman döneminde metrekaresi 2 bin 850 TL olan projenin şu sıralarda 4 bin TL'ye kadar yükseldiğini belirterek: 

"Proje tamamlandığında metrekaresinin 6.000 TL olmasını öngörüyoruz. Şu ana kadar yatırımcımız  yüzde 42 kazanmış durumda. Bu oran teslim sonrasında  yüzde 100’ün üzerine çıkar. Vadişehir’e, körfezden gelen yatırımcıların da ciddi bir ilgisi var. Projenin yüzde 10’u Körfezli yatırımcılar tarafından satın alındı.” dedi.

Vadişehir projesi ödeme planı
Yatırımcısına yarısı peşin, faizsiz 60 aylık vadeli avantajlı ödeme planı sunan Vadişehir Projesinde 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi  konut seçenekleri yer alıyor. Projede toplam konut sayısının %60’lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Firma Bilgisi: Irmak Group
Proje Bilgisi: Vadişehir