Vadistanbul Bulvar Maslak Ayazağa fiyat listesi!

Vadistanbul Bulvar Maslak Ayazağa'da inşa ediliyor

Vadistanbul Bulvar Maslak Ayazağa fiyat listesi!

4 Mart 2014 / Emalkwebtv
Vadistanbul Bulvar; Artaş Grubu, Keleşoğlu İnşaat ve Aydınlı Grubu tarafından inşa ediliyor. Vadistanbul Bulvar projesi 29 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Vadi İstanbul Bulvar projesindeki konut tipleri de 1+1,2+1 ve 3+1 olarak tasarlanıyor.

Vadi İstanbul Bulvar fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanırken bu fiyatlar 4 bin dolardan başlıyor. Vadistanbul Bulvar projesi satılık daire fiyatları ise 507 bin TL’den satışa sunuluyor. Vadistanbul Bulvar ödeme planı kapsamında da banka kredisi kullanılıyor. Anlaşmalı bankalardan kredi imkanı sağlanan Vadistanbul Bulvar anlaşmaları bankalar arasında Akbank, Kuveyt Türk, Odeabank, Garanti Mortgage, Türkiye İş Bankası ve Vakıfbank yer alıyor.

Vadistanbul Bulvar 760 metrekare uzunlukta bir caddeden meydana geliyor. Bu cadde kapsamında mağazalar, dükkanlar, alışveriş merkezi yer alıyor. Vadi İstanbul Bulvar etabından satılık daireler 25 peşinat ile konut alıcılarına sunuluyor. Vadistanbul Bulvar teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor.

Vadistanbul Bulvar nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa’da yer alan Vadistanbul Bulvar Evleri adres bilgisi şöyle: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1 Şişli – İstanbul

Vadistanbul Bulvar iletişim bilgileri
Tel: 444 53 35 Faks: 0 212 289 53 35

 

Vadistanbul projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Vadistanbul