Vadistanbul Bulvar'a Avrupa'dan büyük ödül

Vadistanbul Bulvar, European Properties Awards'ta, AVM ve ofis bloklarıyla ödüle layık görüldü

Vadistanbul Bulvar'a Avrupa'dan büyük ödül

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla Ayağazağa'da inşa edilen Vadistanbul projesi "Bulvar" etabı ile European Properties Awards'dan ödülle döndü. Bulvar edabında otel, AVM, alışveriş caddesi ve ofisler bulunuyor. Vadistanbul projesinde 2 bin 500 konut, 108 bin metrekare net kiralanabilir alanı olan AVm ve 760 metre uzunluğunda bir cadde bulunuyor. 5 yıldızlı otel de içeren projenin içinde 2.4 kmlik Sadabad Deresi ve bu dere hattı üzerinde konumlanan yeme -içme alanları da yer alıyor. 

Vadistanbul Bulvar etabına ödül
Türk inşaat sektörünün en önemli projelerinden biri olarak gösterilen Vadistanbul projesinin Bulvar etabı Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde 3 ödüle birden sahip oldu. "Best Retail Architecture in Turkey ve 5 star Retail Architecture in Europe ödüllerine sahip olan proje Highly Commended Office Architecture kategorisinde de AVm ve ofis alanlarıyla ödüle sahip oldu. 

Vadistanbul Bulvar'a Avrupa'dan büyük ödül

İki Design mimarlık tasarımı: Vadistanbul
Mimarisi İki Design Mimarlık tarafından gerçekleştirilen Vadistanbul Bulvar, kıtalararası düzlemde gerçekleştirilecek International Properties Awards'da da Avrupa kıtasını temsil etme hakkı kazandı. 

Dünya markalarını buluşturan Bulvar
Bulvar etabı alışveriş caddesiyle İstanbul'de yeni bir merkez yaratan Vadistanbul, dünyanın en önemli markalarını buluşturuyor. AVM ve alışveriş caddeleriyle Türkiye'nin en geniş yeme-içme alanına sahip olacak Vadistanbul Bulvar mağazalarının yüzde 23'ünü gıda bölümleri oluşturuyor. 

A sınıfı ofis metrekaresinde Maslak'a yaklaştı
İstanbul'un iş ve finans merkezi olarak konumlanan Maslak'ta A sınfı ofis alan toplamı 430 bin metrekare iken Vadistanbul projesinde bu alan 300 bin metrekareyi buldu. Vadistanbul Bulvar, sadece bu etapla birlikte İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi olmaya aday gözüküyor. 

Vadistanbul Bulvar'a Avrupa'dan büyük ödül

Dev otopark kapasitesi
Vadistanbul Bulvar, günde 35 bin kişilik popülasyona sahip. Proje bünyesinde 6 bin araçlık otopark bulunuyor ki bu Atatürk Havalimanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük otoparkı anlamına geliyor. 3 Etabın toplam otopark kapasitesi ise 11 bin 500'ü buluyor. 
 

Firma Bilgisi: Artaş Grup
Proje Bilgisi: Vadistanbul