Vadistanbul Park daire fiyatları!

Vadistanbul projesinin geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Vadistanbul Park etabında daire fiyatları 730 bin TL'den başlıyor

Vadistanbul Park daire fiyatları!

Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve İnvest Grup tarafından Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerine inşa edilen Vadistanbul; Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park olmak üzere üç etaptan meydana geliyor. 

424 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Vadistanbul Ayazağa'da 1.900 adet daire, 103 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 22 bin metrekarelik cadde mağazaları, 300 bin metrekarelik ofis alanı ve 25 bin 500 metrekarelik 5 yıldızlı otele yer veriliyor. 

Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile A.B.D.'nin dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlanan Ayazağa Vadistanbul'un içerisinden Türkiye’nin ilk özel havaray hattı geçiyor. Bu hat projeyi şehrin ana merkezlerine bağlıyor. 

Vadistanbul’un birinci etabı Vadistanbul Teras toplam 1.111 adet daireden oluşuyor. Temmuz 2014’te teslimleri yapılan Teras’ta; spor salonu, anaokulu, çocuk oyun alanları, kuaför, market gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Vadistanbul'un ikinci etabı olan Vadistanbul Bulvar; bünyesinde yer alan alışveriş merkezi, açık alan alışveriş caddesi, cafe ve restoranları, ofisleri ve 5 yıldızlı uluslararası oteli ile Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşıyor. 

Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı olan Vadistanbul Park’ta toplam 762 adet daire yer alırken, 120 bin metrekare ofis alanaı ve 22 bin metrekare mağaza alanına da yer veriliyor. Ağırlıklı olarak 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen bu etapta fiyatlar 730 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

2018 yılının Kasım ayında teslimlerinin başlaması beklenen Vadistanbul Park'tan daire satın alabilmek için minimum yüzde 25 oranında peşinat veriliyor. Kalan yüzde 75'lik tutar için ise firma bünyesinde vadelendirme yapılabiliyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ödeme ile de daire sahibi olunabiliyor. 

Firma Bilgisi: Artaş Inşaat - Aydınlı Grup - Invest Inşaat
Proje Bilgisi: Vadistanbul Park