Vadistanbul Park metrekaresi 9.000 TL'den satışta

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadistanbul Park projesinin lansmanı bugün yapıldı. Projenin lansmana özel metrekare fiyatları 9.000 TL olarak belirlendi.

Vadistanbul Park metrekaresi 9.000 TL'den satışta

Vadistanbul Projesinin son etabı olan Vadistanbul Park'ın lansmanı bugün gerçekleştirildi. Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat tarafından inşa edilen ve 762 konuttan oluşan etabın, lansmana özel metrekare satış fiyatları ise 9.000 TL olarak belirlendi.

Ayazağa bölgesinin yeni çehresi: Vadistanbul
Vadistanbul Park'ın basın toplantısında konuşan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projeyi uzunca bir zamandır bekleyen bir müşteri kitlesi olduğuna dikkat çekti. Açıklamasında projeye yönelik önemli bir talep aldıklarını ve Vadistanbul Bulvar etabındaki tüm donatıların faaliyete geçtiğini hatırlatan Çetinsaya projenin hayata geçirildiği Ayazağa bölgesinin Vadistanbul ile Büyükdere, İstiklal ve Nişantaşı gibi merkezi semtlere alternatif bir çekim merkezi haline geldiğini de sözlerine ekledi. Çetinsaya:

 

Vadistanbul Park metrekaresi 9.000 TL'den satışta

 

"Burası, İstanbul’un tüm ulaşım akslarının kesiştiği bir nokta. TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, Havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede. Vadistanbul, bu konumuyla birlikte son derece önem kazanan Ayazağa bölgesinin yeni çehresini oluşturacak bir proje olacak.” ifadelerini kullandı.

Vadistanbul Park basın toplantısını izlemek için tıklayın...

Vadistanbul Park projesi
Toplamda 762 konuttan oluşan Vadistanbul Park etabı, 100 bin metrekarelik ofis ve 20 bin metrekarelik de home office alanına sahip. Toplamda 424 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan proje teslimler 2017 Aralık ayında yapılacak. 

Vadistanbul Bulvar'da teslimler Haziran'da
Temmuz ayında teslimlerin gerçekleştirilen 1.111 konuttan oluşan etapta yaşamın sürdüğü Vadistanbul projesinde, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabı teslimlerinin ise Haziran ayında başlaması bekleniyor. Vadistanbul projesinin tamamlanmasının ardından yaklaşık 30 bin kişinin çalışacağı ve 42 bin kişilik gündüz nüfusuyla yeni bir kent merkezinin ortaya çıkması bekleniyor.

 

Firma Bilgisi: Artaş Grubu-aydınlı Grup-invest Inşaat
Proje Bilgisi: Vadistanbul Park