Vaditepe Bahçeşehir adres bilgileri

Vaditepe Bahçeşehir adres bilgileri ve iletişim bilgileri haberimizin detaylarında

Vaditepe Bahçeşehir adres bilgileri

Vaditepe Bahçeşehir adres bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş tarafından 284 dönüm arsa üzerinde konumlandırılıyor. Vaditepe Bahçeşehir projesinde toplam 4 bin adet konut yer alıyor. Az katlı ve yüksek katlı bloklardan oluşan Vaditepe Bahçeşehir projesinde 2+1'den 5+2'ye kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projenin 25 bin metrekaresi ise ticari alan için ayrılmış. 

Vaditepe Bahçeşehir site özellikleri arasında, kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun parkları, sauna ve geniş yeşil alanlara yer veriliyor. Vaditepe Bahçeşehir aynı zamanda, Bahçeşehir Göleti'ni ve Küçükçekmece Gölü'nü gören bir manzaraya sahip.

Vaditepe Bahçeşehir nerede?
Vaditepe Bahçeşehir, İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de bulunuyor. Tem Otoyolu'na yakın mesafede yükselen proje, konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanıyor.

Vaditepe Bahçeşehir adres bilgileri
Adres : Bahçeşehir Gölet Bölgesi Mesa Nurol Evleri yanı Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0212 414 98 98
Web : http://www.vaditepebahcesehir.com/

Proje Bilgisi: Vaditepe Bahçeşehir