Vaditepe Bahçeşehir satılık daire!

Vaditepe Bahçeşehir satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı hizmeti sunuyor

Vaditepe Bahçeşehir satılık daire!

Vaditepe Bahçeşehir satılık daire özelliklerine değinmeden önce projeden bahsedelim. 18 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Vaditepe Bahçeşehir’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. Vaditepe Bahçeşehir projesinde 357 adet daire ve 52 adet ticari birim bulunuyor. Vaditepe Bahçeşehir teslimlerinin 2017 yılında yapılması bekleniyor.

Vaditepe Bahçeşehir satılık daire özellikleri arasında Bahçeşehir Gölet’e yakın mesafede yer alması bulunuyor. Bunların dışında Vaditepe Bahçeşehir  satılık daire sahiplerine mini golf sahası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu ve daha birçok aktivite alanı gibi imkanlar sunuyor.

Vaditepe Bahçeşehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Vaditepe Bahçeşehir’de 18 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

TEM Otoyolunun yanı başında, metro hattının yakınlarında inşa edilen proje aynı zamanda Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu lokasyonda yükseliyor.

Vaditepe Bahçeşehir adres bilgileri: Bahçeşehir 1. Kısım Gölet Bölgesi Başakşehir - İstanbul

Vaditepe Bahçeşehir iletişim bilgileri
0850 205 45 65
vaditepegolevleri.com

 

Firma Bilgisi: Kiptaş-binres Inşaat
Proje Bilgisi: Vaditepe Bahçeşehir