Vaditepe Evleri Bahçeşehir satılık daire

Vaditepe Evleri Bahçeşehir satılık daire fiyatları ve ödeme planı detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz

Vaditepe Evleri Bahçeşehir satılık daire

Vaditepe Evleri Bahçeşehir'de hayata geçiriliyor. 25 bin metrekare ticari alanın bulunduğu Vaditepe evleri Bahçeşehir projesinde 2+1'den 5+2'ye kadar konut tipleri bulunuyor. Vaditepe Evleri Bahçeşehir teslim tarihi olarak 2015 yılında yapılması planlanıyor. Vadiepe Evleri Bahçeşehir 284 dönüm arazi üzerinde yükseliyor.

Vaditepe Evleri Bahçeşehir satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Vaditepe Evleri Bahçeşehir'de kapalı yüzme havuzu, fitnessscenter, sauna, Türk Hamamı, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun parkları, geniş yeşil alanları gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Vaditepe Evleri Bahçeşehir projesinde toplam 4 bin konut bulunuyor. Vaditepe Evleri Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 95 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiyor. Vaditepe Evleri Bahçeşehir'de kura sistemiyle ev sahibi olunabiliyor. Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap'ta 742 adet 95 metrekare 2+1, 358 adet 118 metrekare 3+1 daireler yer alıyor.

Vaditepe Evleri Bahçeşehir fiyat listesi
Vaditepe Evleri Bahçeşehir fiyat listesi kapsamında konutlar 223 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Vaditepe Evleri Bahçeşehir fiyat listesi şöyle:
2+1 daireler 223 bin 500 TL'den,
3+1 daireler 277 bin 300 TL'den,

Vaditepe Evleri Bahçeşehir ödeme planı
Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap'ta 2+1 daireler için 2 bin lira, 3+1 daireler için ise 3 bin lira ön ödeme yapılıyor. Ardından bu ödemeler dahil olmak üzere yüzde 10'luk peşinat ödeniyor. 1 yıl sonra yüzde 15 oranında ara ödeme gerçekleştiriliyor. Kalan miktar 120 aya varan vadelerle tamamlanıyor.

Vaditepe Evleri Bahçeşehir nerede?
Vaditepe Evleri Bahçeşehir, İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de yer alıyor. Yapımı devam eden 3. Havalimanı'na yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Tem Otoyolu'na yakın mesafede yükselen proje, konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanıyor.

Vaditepe Evleri Bahçeşehir iletişim bilgileri
Telefon: 212 428 88 00
Web : vaditepebahcesehir.com