Vaditepe Gölevleri ticari alanları satışa çıkıyor

Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen Vaditepe Gölevleri projesinin ticari alanları satışa çıkarılıyor.

Vaditepe Gölevleri ticari alanları satışa çıkıyor

KİPTAŞ-Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri projesinde yer alan 52 ticari alanın satışı önümüzdeki günlerde yapılacak. Toplamda 52 adet olan ticari alanlar, metrekaresi 8 bin  TL'den satılacak,

Vaditepe Gölevleri'nde ticari alan satışı
Bahçeşehir'de inşa edilen Vaditepe Gölevleri projesinde yer alan 52 ticari alan metrekaresi 8 bin TL'den satışa sunuluyor. Projede yer alan ticari ünitelerin metrekaresi 43 ila 2 bin metrekare arasında değişiyor. Dükkanlar alternatif iş kolları için uygun bir nitelik taşıyor. 

Vaditepe Gölevleri projesi
İstanbul'un en değerli konut projeleri arasında gösterilen Vaditepe Gölevleri'nde toplam 357 konut yer alıyor. Bahçeşehir merkezde yer alan 100 bin metrekarelik inşaat alanı ve 18 bin 500 metrekarelik arsa alanına sahip proje tamamlandığında 2 bin kişinin yaşayacağı bir merkez haline gelecek. 

Ulaşım açısından da önemli avantajları bünyesinde barındıran Vaditepe Gölevleri, TEM Otoyolo'nun hemen yanı başında, Havaray ve metro hatlarına da yakın bir noktada yer alıyor. Proje yakın bir zamanda tamamlanması planlanan Üçüncü Havalimanı ve Üçüncü Köprü projelerine de kolay ulaşım avantajı taşıyor.  Bahçeşehir Gölü manzarasına hakim bir noktada hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri projesinin 2017 yılının Eylül ayında tamamlanması planlanıyor. Proje,geniş sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyro. 

Firma Bilgisi: Kiptaş - Binres Inşaat
Proje Bilgisi: Vaditepe Gölevleri