VADİTEPE’NİN YENİ HALKASI SATIŞTA

Kiptaş’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri satışa çıktı.

VADİTEPE’NİN YENİ HALKASI SATIŞTA

Kiptaş'ın Bahçeşehir'de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri satışa çıktı. Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen projede, 357 konut ve 52 ticari ünite yer alıyor. Vaditepe Gölevleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut.

Projede 120 aya kadar uygun banka faiz oranlarıyla kredi kullanımının yanı sıra firma bünyesinde 0 faiz 24 aya kadar vade imkânı ve çeşitli ödeme planları sunuluyor. Konut fiyatlarının 199 bin TL'den başladığı Vaditepe Gölevleri'nde teslimler ise Eylül 2017'de yapılacak.

Gayrimenkul yatırımlarının Bahçeşehir bölgesinde yoğunlaştığının altını çizen Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bu projeyi Bahçeşehir'in en merkezi noktasında, TEM Otoyoluna çok yakın bir mesafede, Marmaray ve Metro hatlarının yanı başında konumlandırdık" dedi. Binres İnşaat Genel Müdürü Mertcan Alioğlu ise, bugüne kadar projeyi duyan kişilerden ciddi anlamda talep aldıklarının altını çizdi.

Firma Bilgisi: Kiptaş