Vaditepe son durum

Vaditepe son durum detaylarına haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Vaditepe son durum

Vaditepe son durum detaylarını paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim. Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Vaditepe 18 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerinde yer alıyor.

Vaditepe’de 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 konut tipi bulunuyor. Vaidtepe satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Vaditepe toplam 357 adet daire ve 52 adet ticari birimden meydana geliyor.

Vaditepe özellikleri
Teras bahçelerine yer verilen Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesi, Bahçeşehir Gölet’e yakın mesafede konumlanıyor. Proje içerisinde; mini golf sahası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu ve daha birçok aktivite alanı bulunuyor.

Vaditepe ödeme planı
Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe projesi için hazırlanan özel ödeme planına göre, firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor. Ayrıca 48 ay 0,55 faiz oranı, 60 ay 0,61 faiz oranı ve 120 ay 0,78 faiz oranı ile vade uygulanabiliyor.

Vaditepe son durum
KİPTAŞ-Binres İnşaat ortak projesi olarak Başakşehir'de hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri Projesi'ne yoğun ilgi sürüyor. Projenin yüzde 40 kısa sürede satıldı.

Vaditepe nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Vaditepe Bahçeşehir’de 18 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde Kiptaş ve Binres İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

TEM Otoyolunun yanı başında, metro hattının yakınlarında inşa edilen proje aynı zamanda Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu lokasyonda yükseliyor.

Vaditepe Göl Evleri adres bilgileri: Bahçeşehir 1. Kısım Gölet Bölgesi Başakşehir - İstanbul

Vaditepe Göl Evleri iletişim bilgileri
0850 205 45 65
vaditepegolevleri.com

Firma Bilgisi: Kiptaş-binres Inşaat
Proje Bilgisi: Vaditepe Bahçeşehir