Vadiyaka Başakşehir Cadde ihalesine büyük ilgi bekleniyor

Mega yatırımların kesişme noktasında yükselen Vadiyaka Cadde Dükkanları dükkanları ihalesinde son dönemece girildi. 24 Ocak Pazar günü gerçekleştirelecek ihaleye büyük bir ilgi bekleniyor

Vadiyaka Başakşehir Cadde ihalesine büyük ilgi bekleniyor

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından biri olarak dikkat çeken Başakşehir'de konumlanan Vadiyaka Başakşehir projesinin Cadde Dükkanları'nın yatırımcı ile buluşması yolunda geri sayım başladı. 24 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan ve Eskidji tarafından organize edilen Vadiyaka Cadde Dükkanları ihalesine büyük bir ilgi bekleniyor.

Vadiyaka Başakşehir'de 199.000 TL'ye dükkan
Vadiyaka Cadde Dükkanları
, bu hafta sonu Başakşehir'de kurulacak olan dev çadırda açık artırma yöntemi ile satışa sunulacak. Saat 14.00'da başlayacak olan ihale, Ticari Ünite açık artırma ve müzayedesi konusunda uzman Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis tarafından yönetilecek. 

Müzayedede, mega yatırımların kesişme noktası üzerinde yükselen Vadiyaka Başakşehir Cadde dükkanları, 199.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 

Vadiyaka Başakşehir ticari üniteleri
Biri market alanı olmak üzere toplam 50 ticari üniteden meydana gelen Vadiyaka Başakşehir Cadde dükkanlarının büyüklüğü 78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projedeki market alanı ise 1.430 metrekarelik genişliğe sahip. 

Cadde dükkanlarının 2017 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi hedefleniyor.

Vadiyaka Başakşehir Cadde Dükkanları ihalesi

  • Tarih: 24 Ocak Pazar
  • Saat: 14.30
  • Yer: Başakşehir Mahallesi. Mimar Kemallettin Bulvarı, Kent Ariva Sitesi Yanı, Vadiyaka Projesi Başakşehir
Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir