Vadiyaka Başakşehir

Vadiyaka Başakşehir'de 361 adet konut ve 56 adet ticari birim bulunuyor

Vadiyaka Başakşehir

Vadiyaka’da 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. 18 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Vadiyaka Başakşehir’de yer alıyor. Fuzul Yapı projesi olan Vadiyaka 361 adet konut ve 56 adet ticari birimden meydana geliyor.

Vadiyaka Başakşehir projesi 300 milyon TL yatırım bedeline sahip olup, 4 bin 250 TL’den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Vadiyaka Başakşehir özellikleri
Vadiyaka Başakşehir özellikleri arasında Türk hamamı, sauna, 2 adet yüzme havuz, kafe, özel peyzaj alanı ile beraber spor alanları bulunuyor. Vadiyaka Çocuk Oyun Adası’nın da yer aldığı Fuzul Yapı Vadiyaka projesi çocukların gelişimine de katkıda bulunuyor.

Vadiyaka Başakşehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Vadiyaka Başakşehir’de konumlandırılıyor. Olimpa Park AVM ve Olimpa Park projesine komşu konumda yer alan Vadiyaka projesi, Şehir Hastanesi’ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika, Olimpa AVM’ye 3 dakika ve Botanik Parka 5 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal neler dedi?
Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal proje ile ilgili olarak yapılan basın toplantısında şöyle konuştu:

Vadiyaka Başakşehir; lokasyonu, mimarisi, ulaşım kolaylığı, konutlarda sunduğu konfor ve lüks gibi pek çok özelliği ile öne çıkıyor.  Bugün itibariyle konutlarımızın kısa sürede satılacağını öngörüyoruz.  Vadiyaka’nın 300 milyon TL yatırım değeriyle Başakşehir’in yükselen yeni markası olacağına inanıyoruz.

 

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir