Vadiyaka cadde dükkanları 24 Ocak'ta satışta!

Vadiyaka cadde dükkanları 24 Ocak saat 14.00'te açık artırma usulü ile satışa sunulacak

Vadiyaka cadde dükkanları 24 Ocak'ta satışta!

Fuzul İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Vadiyaka Başakşehir projesinin içerisinde bulunan cadde dükkanları ihale yolu ile satılacak. 

Birçok iş alanına uygun farklı büyüklüklere sahip 50 adet dükkandan oluşan Vadiyaka cadde dükkanları, 24 Ocak Pazar günü saat 14.00'te açık artırma usulü ile yapılacak olan ihalede satışa sunulacak.  

Vadiyaka cadde dükkanlarının minimum satış fiyatı 199 bin TL'den başlayacak. Site bütünlüğüne bağlı kalmadan, direkt sokak ve caddeden ulaşım sağlanabilen proje için farklı taksit seçenekleri sunulacak. 

Vadiyaka Başakşehir projesi; 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 361 adet daire ile 56 adet ticari birimden meydana geliyor. 17 bin 880 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje, 300 milyon TL yatırım bedeline sahip. 

2017 yılının son çeyreğinde teslimlerinin başlaması planlanan Vadiyaka Başakşehir Evleri; şehir hastanesine 1 dakika, metroya 2 dakika, alışveriş merkezine 3 dakika ve botanik parka ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Vadi Yaka Başakşehir Konutları'nın sosyal donatıları içerisinde; kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve daha birçok sosyal aktivite alanı bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Inşaat
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir