Vaillant Yetkili Satıcılarıyla toplantılarını sürdürüyor

Vaillant Türkiye üst yönetimi, Bölgesel Yetkili Satıcı Toplantıları kapsamında farklı illerdeki yetkili satıcıları ile bir araya geldi

Vaillant Yetkili Satıcılarıyla toplantılarını sürdürüyor

Vaillant Türkiye üst yönetimi, Bölgesel Yetkili Satıcı Toplantıları kapsamında farklı illerdeki yetkili satıcıları ile bir araya geldi. Firmanın uzun vadeli stratejilerinin paylaşıldığı toplantılarda ayrıca yetkili satıcılara kış dönemine ilişkin planlar ve hedeflere ilişkin bilgiler de verildi.

265 yetkili satıcı katıldı
İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep’te gerçekleştirilen toplantılara 265 yetkili satıcı katıldı. Vaillant Group Türkiye CEO’su Dr. Axel Busch toplantılarda yaptığı konuşmada Vaillant’ın mevcut tüketici odaklı iş modellerini korurken aynı zamanda yetkili satıcıların rekabet gücünü  artırarak daha yüksek pazar payına ulaşmayı hedeflediğini söyledi. 

Dr. Axel Busch'un açıklamaları
Dr. Axel Busch, Vaillant’ın sektöründe daima ilklerin öncüsü olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: “Vaillant gazlı termosifon, şofben, duvar tipi kat kaloriferi ve kombiyi icat eden köklü bir firmadır. Yıllara dayanan uluslararası tecrübe ve bilgimizi Türkiye pazarına da yansıtıyoruz. Başarılarımız tüketicilerimiz tarafından da takdir ediliyor. Bunun en son örneğini aldığımız ödülle bir kez daha gördük. İklimlendirme sektörünün öncülerinden olan Vaillant, şikayet yönetiminde de rakiplerini geride bıraktı. İnteraktif Pazarlama Zirvesi kapsamında düzenlenen “A.L.F.A. Awards” töreninde Vaillant, iklimlendirme sektöründe birincilik ödülüne layık görüldü.”

Vaillant Ceo'su Axel Busch

 

Vedat Yazar:Tüm çalışmalarımızı tamamladık
Vaillant Türkiye Satış Direktörü Vedat Yazar ise bölgesel yetkili satıcı toplantıları kapsamında Vaillant olarak kış sezonu için tüm çalışmalarını tamamladıklarını belirterek “Sezon içinde tüketiciler için kombi değişim kampanyası  yapacağız” diye konuştu. Vaillant Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Özgür Gök de toplantılar çerçevesinde yılbaşından bugüne kadar gerçekleştirilen pazarlama faaliyetleri ile ilgili bilgiler sundu. Toplantılarda ayrıca tüm yetkili satıcıların katılımı ile yetkili satıcı memnuniyet anketi yapıldı.