Valle Lacus projesine

KLK Yapı tarafından hayata geçirilen Valle Lacus projesi International Property'den "Yüksek Övgü Ödülü"yle döndü

Valle Lacus projesine

KLK Yapı, İngiltereden büyük bir ödülle döndü. Büyükçekmece Gölü kıyısında geliştirilen Valle Lacus projesiyle International Property Awards'a katılan firma "Yüksek Övgü Ödülü" almaya hak kazandı. 1995 yılından bu yana düzenlenen ve konut-ticari gayrimenkul projelerinin yanı sıra bu projelere ait iletişim ve pazarlama kampanyalarını değerlendiren International Property Awards'ta Valle Lacus'a "Highly Commended Awards" ödülü layık görüldü. 

 

Valle Lacus projesine

 

Valle Lacus projesine ödül
"Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi"nde yüksek övgü derecesi olan "Highly Commended Awards"ı almaya hak kazanan proje çevreci bir yaklaşımla öne çıkan 44 villadan meydana geliyor. İstanbul Büyükçekmece Gölü kıyısında doğal hayatın içinde konforlu ve şık bir yaşam sunmak üzere KLK yapı tarafından tasarlanan proje 110 bin metrekarelik bir alana yayılıyor. Farklı dizaynı, sosyal tesisleri ve kişiye özel yaşam alanları içeren projede, enerji ve ısıtma tasarruf sistemleri de dikkat çekiyor. Projedeki tüm villaların tasarruf sistemleri bağlamında BREEAM sertifikası bulunan projede, her bir villa 1.050 metrekarelik btün alana, 11 metrekarelik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçeye sahip. Projede ayrıca villalara, 72 metrekarelik ısıtmalı özel yüzme havuzu da sunuluyor. 

8 yatak odalı lüks villalar
Valle Lacus projesinin lüks ve konforu harmanlayan donanımında villalarda 8 yatak odası, 8 banyo ve 2 büyük yaşam salonu bulunuyor. Mini sinema salonu, buhar odası, özel havuz ve saunaların yanı sıra çok sayıda ayrıntı içeren yaşam birimleri ailelere doğa ile iç içe bir yaşam vat ediyor. 

"Valle Lacus projesine " Başlıklı Haberin Galerisi

Valle Lacus projesine

Valle Lacus projesine

Valle Lacus projesine

Valle Lacus projesine

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: Valle Lacus