Van Vliet, dönüşüme geliyor

Hollanda merkezli Van Vliet firmasının Türkiye temsilciliği, kentsel dönüşüm faaliyetlerine başlıyor

Van Vliet, dönüşüme geliyor

20 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Uluslararası alanda büyük sanayi tesisleri ve projelerin yıkım işleri ve geri dönüşümünü sağlayan, 70 yılı aşkın süredir hizmet veren bir kuruluş olan Van Vliet’ın Türkiye halkası Van Vliet Türkiye, kentsel dönüşüm faaliyetlerine başlıyor.
Avrupa’nın her yerinde sanayi tesislerinin demontajı – sökümü konularında tecrübeye sahip olan Van Vliet Sloopwerken– Demelotion, Hollanda merkezli olmak üzere 8 ülkede faaliyet gösteriyor.
Projelerde profesyonel bir yaklaşım sunarak, tecrübeli bir yönetim kültürüne sahip Van Vliet, asbest ve RFC kaldırma, arındırma, sökme, tüm fabrika, tesis hizmeti veriyor. Özellikli makine parkına ve kalite belgelerine (ISO 9001- 14001, 0HSAS 18001, SCC**, SCA)  sahip Van Vliet, AB standartlarına uygun geri dönüşüm sağlamasıyla dikkat çekiyor. 

Van Vliet, ‘MTKA İnşaat Yıkım ve Enkaz Kaldırma Sempozyumu’nda
Türkiye'nin kentleşme konusundaki en önemli problemlerin masaya yatırılacağı ‘MTKA İnşaat Yıkım ve Enkaz Kaldırma Sempozyumu’na katılacak. "Kentsel Dönüşüm Yasası" ve ülkemizde gerek deprem gerekse tüm doğal afetler sonrası yaşanan enkaz kaldırma ve bina yıkım çalışmalarının konuşulacağı sempozyumda, Van Vliet, konuya ilişkin çözüm önerilerini sunacak.