Varyap Elements nerede?

Bodrum'da yer alan Varyap Elements fiyatları satış ofisi tarafından veriliyor

Varyap Elements nerede?

Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Varyap Elements 15 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yer alıyor. 34 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Varyap Elements 24 malikaneden oluşuyor. Varyap Elements Evleri büyüklükleri 460 metrekare ile 900 metrekare arasında değişiyor.

Varyap Elements hangi ödülleri aldı?
Mimari projesi Emre Arolat tarafından hazırlanan proje 2012 Cityscape Dubai Ödülleri’nde “Residential Project Award – Future” (Geleceğin Rezidans Projesi) kategorisinde büyük ödüle layık görülmüştü. Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, Varyap Elements projesi ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bunun ilk adımını ülkemizde, Akdeniz çanağının yükselişte olan en önemli destinasyonu Bodrum’da atıyoruz. Bodrum bugün dünyanın harcama gücü yüksek seçkin ziyaretçilerin geldiği ve yılın on iki ayı canlı olan bir cazibe merkezine halinde. Kaliforniya mimarisinden esinlendiğimiz Varyap Elements Yalıkavak doğa ile iç içe bir konseptte, doğaya mümkün olduğunca az müdahale edecek şekilde tasarlandı. Planlar arasında Miami, Punta del Este, Cannes ve Seyşeller de bulunuyor. Üç yıl içinde buralarda projeler geliştireceğiz. Yer araştırmalarına başladık.

Varyap Elements

Varyap Elements fiyatları
Özel ve Türkiye'de ilk olacak şekilde satışa sunulan Varyap Elements fiyatları da satış ofisi tarafından veriliyor. 

Varyap Elements projesinden nasıl ev sahibi olunacak?
Dünyada önde gelen projelerde yaygın olan, Türkiye’de ilk defa Varyap tarafından uygulanacak olan referanslı misafir uygulamasıyla, ev sahibi olmak isteyen müşterilerin sitedeki en az iki kişinin onayıyla Varyap Elements projesinden konut satın alabilecek.

Varyap Elements

Varyap Elements nerede?
Varyap Elements Bodrum’da yer alıyor.

Varyap Elements iletişim bilgileri
0 216 444 40 30
bodrum@varyap.com

Firma Bilgisi: Varyap