Varyap Elements

Varyap Elements Yalıkavak'ta özel konut alıcıları için Emre Arolat tarafından tasarlanıyor

Varyap Elements

Varyap Elements 34 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. 15 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Varyap Elements projesi 460 ile 900 metrekare arasında 5 farklı tipten malikanelerden meydana geliyor. Toplam 24 adet malikanenin bulunduğu Varyap Elements Emre Arolat tarafından tasarlanıyor. Varyap Elements projesinin 2015 yılında tamamlanması planlanıyor.

Mimari projesi Emre Arolat tarafından hazırlanan proje 2012 Cityscape Dubai Ödülleri’nde “Residential Project Award – Future” (Geleceğin Rezidans Projesi) kategorisinde büyük ödüle layık görülmüştü. Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, Varyap Elements projesi ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Bunun ilk adımını ülkemizde, Akdeniz çanağının yükselişte olan en önemli destinasyonu Bodrum’da atıyoruz. Bodrum bugün dünyanın harcama gücü yüksek seçkin ziyaretçilerin geldiği ve yılın on iki ayı canlı olan bir cazibe merkezine halinde. Kaliforniya mimarisinden esinlendiğimiz Varyap Elements Yalıkavak doğa ile iç içe bir konseptte, doğaya mümkün olduğunca az müdahale edecek şekilde tasarlandı. Planlar arasında Miami, Punta del Este, Cannes ve Seyşeller de bulunuyor. Üç yıl içinde buralarda projeler geliştireceğiz. Yer araştırmalarına başladık.

Varyap Elements projesinden nasıl ev sahibi olunacak?
Dünyada önde gelen projelerde yaygın olan, Türkiye’de ilk defa Varyap tarafından uygulanacak olan referanslı misafir uygulamasıyla, ev sahibi olmak isteyen müşterilerin sitedeki en az iki kişinin onayıyla Varyap Elements projesinden konut satın alabilecek.Varyap Elements nerede?
Varyap Elements Bodrum’da yer alıyor.

Varyap Elements iletişim bilgileri
0 216 444 40 30
bodrum@varyap.com

Firma Bilgisi: Varyap