Varyap Grand Tower’da teslim zamanı

İstanbul Ataşehir’de yapımı tamamlanan Varyap Meridian’ın en lüks bloğu Varyap Grand Tower’da anahtar teslimleri başladı. Proje içindeki ticari villalar ise teslime hazırlanıyor

Varyap Grand Tower’da teslim zamanı

17 Nisan 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
Ticari kullanımlı Varyap Meridian villaları, kiralama ve satın alma amacında olan yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Varyap Meridian Grand Tower’da stüdyodan, 4+1’e farklı daire ve home-ofis seçenekleri bulunuyor.

Varyap Grand Tower’ın önünde ve Finans Merkezi bağlantı yolu üzerinde yer alan 600 metrekare büyüklüğündeki ticari villalar ise, 330 metrekarelik özel bahçeleri ve 45 metrekarelik teraslarıyla şehrin merkezinde yatırım fırsatı sunuyor. Meridian Ofis&Otel bloğu da teslime hazırlanıyor. Finans Merkezi’nin yanı başında yer alması nedeniyle müşavirlik firmaları, bilişim, sigorta, faktöring şirketleri olmak üzere birçok farklı sektör tarafından  tercih edilen Meridian Ofis & Otel bloğunda son ofisler alıcılarını bekliyor. Uluslararası otel zincirini getirecek olan bir yatırımcı ile anlaşması tamamlanan Meridian Ofis & Otel’de 35 bin metrekarelik otel-spa-kongre merkezi de yer alıyor.

Firma Bilgisi: Varyap