Varyap Meridian’da 2. etap teslimleri başladı

Varyap Meridian’da B Blok dairelerinin anahtar teslimi 30 Haziran'da başladı, C Blok’un anahtar teslimleri ise 31 Temmuz’dan itibaren yapılacak

Varyap Meridian’da 2. etap teslimleri başladı

16 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Emlak Konut GYO ve Varyap ortaklığıyla hayata geçirilen, 1. Etap anahtar teslimlerine 2012 başında başlanan Varyap Meridian’da 2. etabını oluşturan B Blok dairelerinin anahtar teslimi de 30 Haziran’da başladı. İstanbul Finans Merkezi’ne ev sahipliği yapacak Ataşehir’de yer alan, 2010 yılında Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında “Dünyanın En İyi Mimari Projesi” ödülünün sahibi olan Varyap Meridian’da, , C Blok anahtar teslimi ise 31 Temmuz’dan itibaren yapılacak.
Macro Center, Nezih Kitabevi, Robert’s Coffee ve Bayram Bal Güzellik Salonu ile eczane, kuru temizleme mağazalarının da hizmete girdiği Varyap Meridian’da yaşam hız kazanıyor.
Sakinlerine bir evden daha fazlasını sunmak hedefiyle hayata geçen Varyap Meridian’da, stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark alanı, bisiklet park alanı, kafeterya, fitness salonu, sauna ve buhar odası, seyir terası gibi birçok özelliği bir araya getiriyor. Seçkin bir ortamda ayrıcalıklı bir yaşam kültürü sunan proje, doğal kaynakların korunmasına yönelik peyzaj tasarımıyla da örnek oluşturuyor. LEED sertifikasyon programına dahil ilk konut projesi olan Varyap Meridian’da, sürdürülebilir peyzaj tasarımı, yağmur suyu ve gri suyun tekrar kullanımı sayesinde yüzde 50 oranında su tasarrufu sağlanıyor.
Varyap Meridian’daki tüm dairelerin anahtar tesliminin 2012 sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Meridian