Varyap Meridian’da ‘altın fırsat’

Varyap, Varyap Meridian projesinde, altın ödeme planıyla yüzde 50’si peşin yüzde 50’si teslimden sonra ödeme koşuluyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor

13 Haziran 2012

Batı Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, Emlak Konut GYO ve Varyap ortaklığıyla hayata geçirilen Varyap Meridian projesi altın ödeme kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında yüzde 50 oranında peşin ödeme yapanlar, geri kalan yüzde 50’lik tutarı, bir yıl sonra evlerindeyken yapacaklar.
Bünyesinde stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler bulunduran proje, ayrıca LEED sertifikasyon programına da dahil. Projede, sürdürülebilir peyzaj tasarımı, yağmur suyu ve gri suyun tekrar kullanımı sayesinde LEED kriterlerine uygun olarak yüzde 50 oranında su tasarrufu sağlanıyor.
Anahtar teslimlerin Ocak 2012’de başladığı Varyap Meridian’ın tüm birimleri, 2012 sonuna kadar tamamlanacak.
Açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark alanı, bisiklet park alanı, kafeterya, fitness salonu, sauna ve buhar odası, seyir terası gibi birçok özelliği bir araya getiren proje aynı zamanda birçok ödüle de sahip.

Varyap Meridian’ın sahip olduğu ödüller:

-2009 - Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yarışması: “Avrupa’nın En İyi Gayrimenkul Projesi” ve “En İyi Yüksek Bina” 

-2010 - İngiltere’nin 1 numaralı dergisi Overseas Living Magazine: “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Projesi” 

-2010 - İtalya Gayrimenkul Ödülleri: “Avrupa’nın En İyi Akıllı Şehir Projesi” 

-2010 - Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Yarışması: “Avrupa’nın En İyi Mimarisi”, “Avrupa’nın En İyi Yüksek Bina Mimarisi”, “Türkiye’nin En İyi Mimarisi”, “Türkiye’nin En İyi Yüksek Bina Mimarisi” ve “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Web Sitesi”

-2011 - Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Ödülleri Yarışması: “Yüksek Yapı Kategorisi Birincilik Ödülü”, “Çok Katlı Konut Kategorisi Birincilik Ödülü” 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Meridian